poniedziałek, 30 października 2017

Trendy z streetwear'u na FW cz. 2

6. Obcasy! również te o dość nietypowych kształtach!
Już od jakiegoś czasu obcasy przeważają na półkach większości sklepów, nie bez powodu zresztą - dodają szyku, stylu i co najważniejsze - co najmniej kilku centymetrów wzrostu! Jak wszystko w świecie mody nie mogły się obyć bez rewolucji - w tym sezonie metamorfozie poddane zostały obcasy, a konkretnie ich kształt. Efekty tego widzimy nie tylko na wybiegach, ulicach największych modowych stolic, ale także w sieciówkach!

7. Nietuzinkowe warstwowanie ubrań
Trend ten możemy zauważyć dosłownie wszędzie już dość długi czas, nie zapowiada się jednak, żeby szybko zniknął z horyzontu.

8. Lakierowana skóra - spódnice, spodnie, kurtki…
Niegdyś symbolem kiczu, tandety i wulgarności, od kilku sezonów popularyzowane przez największe z domów mody, np. Saint Laurent, coraz częściej skradają serce coraz to większej ilości miłośniczek mody.

9. Wzorzaste spodnie
Tutaj pojawia się nie tylko ugryziony już z każdej strony motyw beżowej kraty, ale również spodnie w paski, kwiaty i wiele wiele innych…

10. Oversize
Jest to tendencja, która już chyba nigdy nie zniknie definitywnie z serc zarówno osób związanych z modą jak i tych nie mających z nią nic wspólnego… Nic dziwnego, za duże ciuchy są mega wygodne, odpowiednio skomponowane potrafią dodać kształtów tam gdzie trzeba jak i optycznie wyszczuplić naszą sylwetkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...