środa, 29 czerwca 2016

Przerwa i powrót w wielkim stylu!

Za kilka dni na blogu zaczną znowu pojawiać się wpisy!
Brak mojej aktywności tutaj spowodowany jest kompletnym deficytem wolnego czasu i energii, jaki doskwierał mi głównie przez szkołę.
Ale teraz rozpoczęłam wakacje, odespałam należne i zabieram się do roboty, a właściwie do tego, co sprawia mi radość! :)
Za nieco ponad tydzień wylatuję do Tajlandii i Kambodży, więc po moim powrocie możecie spodziewać się serii postów. Nie zapeszając, postanowiłam rozwinąć się również na gruncie fotografii mody, o czym zawsze marzyłam, więc efekty mojej zabawy w fotografa street stylu również będę zamieszczać tutaj.
Mimo ciągłego stresu i braku czasu, czuję, jakby ten rok bardzo mnie rozwinął i zmienił, również jeśli chodzi o dążenie do celu i motywacje, liczę więc, że każdy mój post będzie lepszy od poprzedniego i blog w końcu spełni chociaż moje własne oczekiwania, nie mówiąc już o waszych, czytelników, których liczba, mimo niepisanej śpiączki bloga, wciąż rośnie.

1 komentarz:

  1. dobrze ze wracasz na bloga :) tez kiedys mialam taka dluzsza przerwa ale w tamtym roku wrocilam i nie zamierzam juz robic sobie takich przerw :)

    obserwuje
    doblazness.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...