sobota, 8 sierpnia 2015

Seriale - Pretty Little Liars

W tej serii będę opisywała seriale, które oglądam. Nie jest ich dużo, kilka, ale z tygodnia na tydzień dochodzą kolejne i pomyślałam, że fajnie by było o nich może trochę podyskutować?:)

Na pierwszy ogień polecą tzw. Słodkie Kłamstewka (oryginalnie Pretty Little Liars). Jest chyba najpopularniejszy spośród wszystkich o których będę pisać i zdecydowanie wzbudza najwięcej dyskusji. Jest oparty na serii książek Sary Shepard o tym samym tytule, jednak większość wątków już potoczyło się zupelnie inaczej.
Opowiada o grupie licealistek zamieszkujących małe miasteczko Rosewood w stanie Pensylwania.
Ich życie komplikuje się, gdy liderka ich grupy, Alison, znika. Po jakimś czasie zostaje odnalezione jej ciało, ale w tym samym czasie zaczynają dostawać wiadomości dotyczące tyć sekretów, o których wiedziała tylko ona.
Myślę, że głównym fenomenem tego serialu, oczywiście oprócz przystojnych aktorów i fascynujących wątków miłosnych, jest właśnie ta otoczka tajemnicy. Każdy odcinek trzyma nas w napięciu oraz jest oglądany wiele razy przez niektórych fanów chcących wychwycić wskazówki dotyczące tożsamości A, Red Coat czy Charlesa. Brzmi ciekawie, prawda? Akcja jest umilana rozsterkami bohaterów. Oprócz tego, że ich wrogowie zdają się znać każdy szczegół ich rozmów czy nawet myśli, wykorzystując ich słabe strony do zmuszenia ich do określonych czynów, mają jeszcze kłopoty wywołane jedynie z własnej winy. Aria spotyka się ze swoim nauczycielem, Emily ciągle boryka się z niepowodzeniem w miłości, Spencer czasem nadużywa leków, a Hanna... Hanna ma wiele problemów. Często jeszcze ubarwia dialogi serialu swoimi do bólu szczerymi lub dość głupimi komentarzami.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...